چرادربرخی ازمواردمحتوای فایلهای دانلودشده ازاینترنت خراب ازاب درمیاد؟

+1 امتیاز

باسلام.منظورتون ازاینکه اگر یکی دو مورد فایل خرابی دارید، می توان با ترمیم فایل دانلود شده این مشکل را برطرف کرد.چیه؟میشه بیشترتوضیح وراهنمایی بنویسیدکه دراینگونه مواردبایستی چکارکرد؟

سوال شده می 20, 2018 در کامپیوتر و اینترنت توسط batman

1 پاسخ

0 امتیاز
 
بهترین پاسخ
بله، دو روش وجود دارد برای ترمیم فایل هایی که در دانلود آنها سکتور های خراب وجود دارد.

روش آنلاین و روش آفلاین

برای روش آنلاین، به این لینک مراجعه کنید: http://p30download.com/fa/entry/38998/

این نرم افزار ترمیم آنلاین فایل است که از یک طرف فایل خراب را به آن می دهید و از طرف دیگر لینک مستقیم (قابل resume) و این نرم افزار می آید و برای شما سکتور های خراب را ترمیم می کند.

روش آفلاین هم تقریباً مثل روش آنلاین است با این تفاوت که نرم افزار می آید و از یک دوستی که این فایل را قبلا دانلود کرده کمک می گیرد، آن فایل را فایل اصلی درنظر می گیرد. شما فایل ناقص را به نرم افزار می دهید و لیستی از سگمنت های بد دانلود شده را در قالب یک فایل چند صد کیلو بایتی آماده می کند. شما فایل را به دوستتان ارسال می کنید و او نرم افزار را با فایل اصلی که در اختیار دارد و لیست سگمنت هایی که شما به او داده اید اجرا می کند و مثلا یک فایل که حدود 1% یا 10% حجم فایل کلی را دارد آماده می کند. و این فایل را برای شما می فرستد و شما آنرا به نرم افزار می دهید و با استفاده از این فایل کوچک، فایل اصلی ترمیم می شود. در کل، روش آنلاین به مراتب بهتر و ساده تر است.
پاسخ داده شده ژوئن 1, 2018 توسط neo حکیم (5,000 امتیاز)

سوالات مشابه

0 امتیاز
1 پاسخ
+1 امتیاز
1 پاسخ
سوال شده 4 ژوئن 2021 در کامپیوتر و اینترنت توسط رهرو
0 امتیاز
0 پاسخ
سوال شده سپتامبر 5, 2020 در کامپیوتر و اینترنت توسط بی نام
...